Oferta na filmowanie z lotu ptaka i zdjecia lotnicze w Poznaniu

Filmowanie z powietrza

Materiał video zostaje nagrany w najnowszym formacie ze stajni Sony, mianowicie XAVC. Tryb video full HD z szybko¶ci± 60 kl/s oraz HD z szybko¶ci± aż 120 kl/s. Wysoka klatkowość umożliwia zrealizowanie efektu slow motion, czyli zwolnionego tempa przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu, czego nie uda się zrealizować z kamerami sportowymi typu GoPro.

Filmowanie z lotu ptaka ślubów, wesel, przyjęć weselnych oraz komunii.

Film z drona wydarzeń medialnych - rozrywkowych, sportowych.

Transmisja video bezpośrednio na ziemię nawet na telebimy.

Filmowanie z powietrza imprez i wydarzeń firmowych.

Zdjęcia lotnicze

Najnowszy aparat Sony A5100 o matrycy 24mpx wraz z obiektywem 20mm gwarantuje udane i dokładne zdjęcia również na brzegach. Obiektyw dopasowano by obraz był jak najbardziej zbliżony do naturalnej perspektywy bez żadnych przekłamań geometrycznych.

Zdjęcia lotnicze ze ślubów, wesel, przyjęć plenerowych, komunii.

Fotografia lotnicza przemysłowa - zdjęcia fabryk, firm, magazynów.

Zdjęcia lotnicze nieruchomości - domów, osiedli, hoteli.

Zdjęcia z lotu ptaka postępów w budowie.

Fotografia z powietrza wydarzeń sportowych, rekreacyjnych.

Zdjęcia z drona obiektów trudno dostępnych jak kominy, maszty, mosty.

Operator drona posiada ważn± licencję i ¶wiadectwo kwalifikiacji UAVO wraz z komercyjnym ubezpieczeniem OC aż do 200 ty¶ pln. Każdy lot zgłaszany jest do Polskiej Agencji żeglugi Powietrznej i konsultowany z lokaln± Służb± Informacji Powietrznej.

Zarówno zdjęcia lotnicze jak i filmowanie z powietrza nie s± realizowane bezpo¶rednio nad ludĽmi by niepotrzebnie nie stwarzać zagrożenia. Ujęcia lotnicze obiektów zarówno w ułożeniu pionowym jak i z perspektywy bocznej.

Fotografia lotnicza wykonywana najczę¶ciej w Poznaniu i okolicach, aczkolwiek teren pracy to cały kraj z pominięciem terenów objętych zakazem lotów.

Warunki atmosferyczne dyskwalifikuj±ce bezpieczny lot drona to opady, wiatr powyżej 10 m/s lub jego silne podmuchy. Dla bezpieczeństwa loty wykonywane s± w zasięgu wzroku operatora, czyli do wysoko¶ci chmur.

Zapraszamy do współpracy.